fbpx

talentville.in.ua ТалантВилль Кривой Рог. ТалантВілль Кривий РігПриймає логопед!

Нагадуємо, в нашому дитячому центрі ТалантВілль приймає ЛОГОПЕД!
У середу і суботу з 14:00 до 17:00 досвідчений фахівець Криницька Світлана Іванівна проведе заняття з Вашою дитиною цікаво і з гарантованим результатом!)

Багато хто вважає, що логопеди - це ті, хто «вчить правильно говорити букву Р». Звичайно, частково ці люди мають рацію, але це далеко не все, чим займається логопед.Так, він вчить правильно вимовляти звуки (і не тільки Р), але разом з цим  розвиває зв'язну мову, дрібну моторику, вчить правильно узагальнювати предмети, розрізняти на слух різні звуки...

Можливо, ви запитаєте: а навіщо це треба? Але ж кожна матуся і кожен татко хоче, щоб його дитина була найкращою і, звичайно ж, добре вчилася в школі. І якщо логопед вчасно не подолає всі труднощі, що виникли у дитячому садку, ці труднощі переслідувати дитини і в школі.

Не вміє красиво і правильно розповідати - важко буде вчити історію, географію, словом всі ті науки, які вимагають переказу.

Не вміє розрізняти на слух звуки - виникнуть труднощі з мовами, буде плутати букви на листі, складно буде навчитися читати.

Не розвинені пальчики - важко буде взагалі навчитися писати.

Не вміє узагальнювати - виникнуть проблеми з мисленням, а значить і з математикою.

І, звичайно, якщо дитина не буде вимовляти всі звуки нашої рідної мови, у неї неминуче виникнуть проблеми в спілкуванні, виникнуть комплекси, які завадять їй повною мірою розкрити свої природні здібності та інтелектуальні можливості.

Таким чином, завдання логопеда - допомогти дитині вчасно подолати всі виникаючі труднощі.

Найсприятливіший час для корекції мовних недоліків у дітей - дошкільний і молодший шкільний вік (4-7 років).

У середу і суботу з 14:00 до 17:00 у нашому дитячому центрі ТалантВілль наш досвідчений фахівець Криницька Світлана Іванівна проведе заняття з Вашою дитиною цікаво і з гарантованим результатом!) Запис за телефоном 0983049915 обов'язковий. :) Чекаємо на Вас!


ВКонтакте Одноклассники Facebook Мой мир Twitter Я.ру

Наши телефоны

Детский Центр
098 - 304 - 99 - 15

Сад Полного Дня
098 - 603 - 41 - 90

Местоположение

Facebook

Instagram

Закрыть
Записаться на занятия!