fbpx

talentville.in.ua ТалантВилль Кривой Рог. ТалантВілль Кривий РігЦІКАВА ГЕОГРАФІЯ 28 листопада 11:00

Цієї суботи ми будемо вивчати наступну азійску країну - Китай!
Ми:
- Зробимо небесний ліхтарик;

- Спробуємо тофу і їсти китайськими паличками;

- Проведемо китайську чайну церемонію;

- Побачимо як плете кокон шовкопряд;

- Станцюємо танець дракона;

- Побачимо справжній феєрверк;

Починаємо вести СЕРЙОЗНИЙ ПАСПОРТ мандрівника! З фото та відмітками пройдених країн!

Чекаємо всіх бажаючих діток 4-7 років на 11:00 :))

Китай - величезна і найбільш населена країна в світі. Його історія та культура налічують багато тисячоліть. Коли в Європі, одягнені в звірині шкури, бродили мисливці, озброєні списами з кам'яними наконечниками, а в Давньому Єгипті ще не було пірамід, в Китаї жили і працювали десятки мільйонів людей. Селяни обробляли рисові поля і розводили худобу, на берегах великих річок Янцзи, Хуанхе, на узбережжях морів процвітали міста. Правителі панували над народом і воювали між собою, філософи міркували про вселенських проблемах і викладали свої ідеї в трактатах, письменники і поети створювали вірші і прозу, талановиті люди винаходили чудові речі. З Китаю до нас прийшли фарфор і папір, шовк і порох, писемність, друкарський верстат і компас. І футбол, можливо, родом з Китаю. І ракета - у вигляді феєрверку - придумана в Китаї за багато тисячоліть до стартів космічних кораблів.

Мудрий і талановитий народ створив безліч переказів про богів, що уособлюють сили природи, про героїв, що допомагали людям боротися з усіма напастями, бідами, хворобами, які представлялися у вигляді драконів, духів ні на що не схожих звірів, птахів і жителів морських глибин.

Правителі, щоб зміцнити свою владу, намагалися за допомогою послужливих письменників, богословів, філософів довести своє божественне походження. У Китаї навіть «вирахували», коли точно, в які роки, скільки років правил той чи інший міфічний імператор. Земна влада подібна небесної. І на небі, вважали китайці, є свої імператори - великі государі, а у них - власна адміністрація: міністри, чиновники, полководці.

Стародавні китайці були впевнені, що країна їх - центр світу, і називали її тому «Серединна імперія», що Китай - найближче до богів, у яких в таємничих горах Куньлунь є земна оселя - «Піднебесна імперія».

Чекаємо всіх бажаючих діток 4-7 років на 11:00 :)

А також ми набираємо другу групу 6-9 років на 13:00 :))

 

Запис ОБОВ'ЯЗКОВИЙ за телефонами  (098) 304 99 15; (097) 292 32 12; (095) 505 20 48 :)

  

ВКонтакте Одноклассники Facebook Мой мир Twitter Я.ру

Наши телефоны

Детский Центр
098 - 304 - 99 - 15

Сад Полного Дня
098 - 603 - 41 - 90

Местоположение

Facebook

Instagram

Закрыть
Записаться на занятия!