fbpx

talentville.in.ua ТалантВилль Кривой Рог. ТалантВілль Кривий РігКурсы

Занимательная география или Умный путешественник для детей от 4 до 6 лет

Цікава географія ТалантВілль Кривий Ріг

Подорожі усім світом! Це так цікаво!

Історія Землі, її жителі та природні явища! Пам'ятки культури та найгарніші міста світу! ВСЕ це буде на наших заняттях!

Оповідання матеріалу на уроці носить послідовний характер, спочатку ми вивчаємо основи географії, дізнаємося, що таке карти, глобус, материки й океани. А потім вже починаємо вивчати особливості континентів. Окремо вивчаємо кожну країну, її особливості, її жителів, найвідоміші пам'ятки.
На кожному занятті ми повторюємо матеріал минулих уроків.
На заняттях проводиться велика кількість різних ігор, бродилок, лабіринтів. Всі ігри інтегровані, пов'язані з темою, що вивчається, заняття проходить як одне ціле. Саморобки обов'язково пов'язані з темою уроку, і розвішані дома будуть нагадувати про конкретну країну або явище.
Діти, протягом курсу, ведуть Паспорт мандрівника, куди складають замальовки, контурні карти - наприкінці виходить енціклюпедія, гортаючи яку можна згадувати пройдене.
Заняття ведеться простою і зрозумілою мовою, без складних термінів, тому дітям заняття не здається нудним.
Кожне заняття дітей супроводжує милий помічник, який допомагає їм долати труднощі, робить підказки й просто веселитися разом з усіма! Разом з ним діти відвідають багато країн, всі маршрути зазначивши на глобусі, а також в Паспорті мандрівника, вивчать кілька іноземних слів, навчаться танцювати Лесгінку, проведуть китайську чайну церемонію, навчаться малювати менді і розрізняти по запаху спеції!
Діти дуже добре запам'ятовують пройдене, оскільки кожне заняття це весела пригода в новий світ країн і народів, природи та її жителів. Віртуальні подорожі по світу викличуть у діток позитивні емоційні сплески і зроблять їх більш ерудованими!

 

Курс розрахований на вік від 4 до 7 років, частота проведення - один раз на тиждень, тривалість заняття - від 60 хвилин. Тривалість уроку може бути збільшена, якщо в нього включені перегляд уривків барвистих тематичних фільмів і мультфільмів, 3Д-анімації по темі. З темами занять Ви можете ознайомитися в ДЦ "Талантвілль" у адміністратора або педагога, який веде курс.

Записаться на занятия
ВКонтакте Одноклассники Facebook Мой мир Twitter Я.ру

Наши телефоны

Детский Центр
098 - 304 - 99 - 15

Сад Полного Дня
098 - 603 - 41 - 90

Местоположение

Facebook

Instagram

Закрыть
Записаться на занятия!